1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

انتخاب شد:

رژیم کتوژنیک 7 روزه

تومان60,000

رژیم کتوژنیک 7 روزه

تومان60,000

رژیم کتوژنیک که به اصطلاح رژیم کتو نامیده می شود، رژیمی است که بر پایه مصرف کم کربوهیدرات و مصرف بالای چربی طراحی شده است.هدف از رژیم کتوژنیک این است که بدن را به حالت “سوزاندن چربی” هدایت کنیم که بدین ترتیب بدن چربی بیشتری را نسبت به آنچه که در رژیم غذایی با کربوهیدرات وجود دارد، می سوزاند.

این محصول نسخه ی  7 روزه رژیم کتو است. شما می توانید نسخه ی کامل تر این رژیم را تحت عنوان رژیم کتوژنیک 28 روزه   از رژیم سرا تهیه کنید.

توضیحات

ما در رژیم سرا کامل ترین نسخه ی رژیم کتوژنیک را برای شما تهیه کرده ایم

این محصول نسخه ی  7 روزه رژیم کتو است. شما می توانید نسخه ی کامل تر این رژیم را تحت عنوان رژیم کتوژنیک 28 روزه   از رژیم سرا تهیه کنید.

کتو 7 روزه

رژیم کتوژنیک چیست؟

رژیم کتوژنیک که به اصطلاح رژیم کتو نامیده می شود، رژیمی است که بر پایه مصرف کم کربوهیدرات و مصرف بالای چربی طراحی شده است.هدف از رژیم کتوژنیک این است که بدن را به حالت “سوزاندن چربی” هدایت کنیم که بدین ترتیب بدن چربی بیشتری را نسبت به آنچه که در رژیم غذایی با کربوهیدرات وجود دارد، می سوزاند. در این حالت، بدن شما چربی ها را به مولکول های کوچک به نام کتون ها تبدیل می کند.استراتژی رژیم کتوژنیک آموزش دادن بدن به تکیه بر یک منبع جایگزین انرژی به غیر از گلوکز و تغییر نحوه استفاده از انرژی است.

رژیم کتوژنیک در سال 1920 توسط پزشکی به نام هنری گلین ابداع شد.در این نوع رژیم لازم است مصرف کربوهیدرات به پایین ترین حد خود برسد.کربوهیدرات اندکی که در طول دوره ی رژیم استفاده می شود از سبزیجات تامین می شود.بر اساس رژیم کتوژنیک حداکثر میزان مصرف کربوهیدرات 50 گرم در طول روز است.مطالعات نشان می دهد که رژیم کتوژنیک نسبت به سایر رژیم های غذایی مبتنی برlمصرف کم کربوهیدرات بسیار موثر تر است.

نکات جالب رژیم کتو

جالب ترین بخش این است که یک رژیم کتو حاوی پروتئین  به طور مثبت روی احساس سیری تاثیر می گذارد.این امر باعث می شود کل روند کاهش وزن  ساده تر شود!

نتایج یک مطالعه نشان می دهد که افرادی که رژیم کتوژنیک را دنبال کردند، 2.2 برابر  بیشتراز افرادی که رژیم غذاییشان محدودیت کالری و چربی دارد وزن کم کرده اند .

مطالعه دیگری نشان داده است افرادی که از رژیم غذایی کتو استفاده کرده اند سه برابر بیشتر از افرادی که رژیم غذایی  سازمان دیابت انگلستان را استفاده  کرده اند وزن کم کرده اند .

یکی از دلایل اصلی این که رژیم کتو موثرتر از سایر رژیم های کم چرب است، به این دلیل است که حاوی مقدار زیادی پروتئین غذایی است.این باعث احساس سیری و افزایش توده عضلانی می شود.افزایش عضله مساوی است با سوزاندن کالری بیشتر.

احساس سیری منجر به خوردن کالری کمتر در طول روز می شود، زیرا احساس ناگهانی گرسنگی ندارید.

افزایش سطح کتون نقش مهمی در کاهش قند خون و حساسیت به انسولین دارد.

رژیم کتوژنیک بدن را مجبور به سوختن چربی به جای دیگر منابع انرژی اولیه مانند نشاسته و شکر می کند.

رژیم

فواید رژیم کتوژنیک:

کاهش وزن

رژیم کتوژنیک از چربی های بدن شما برای تولید انرژی استفاده میکند بنابراین به طور واضح برای کاهش وزن مفید است.

در رژیم کتو انسولین بدن شما(هورمون ذخیره ی چربی در بدن) به اندازه ی کافی کاهش میابد و بدن شما را به یک ماشین سوخت چربی تبدیل میکند.

کنترل قند خون

رژِیم کتو به طور طبیعی قند خون بدن شمارا به واسطه ی نوع غذایی که مصرف میکنید کاهش میدهد.تحقیقات ثابت کرده است که رژیم کتوژنیک حتی از رژِم های کالری سوز تاثیر بیشتری بر روی کنترل و حتی پیشگیری از دیابت دارد.

تمرکز ذهنی بالا

اکثر مردم از رژیم کتوژنیک فقط برای افزایش فعالیت ذهنی خود استفاده میکنند.

افزایش انرژی و گرسنگی نرمال بدن شمارا به یک منبع بهتر و قابل اعتماد تر برای تولید انرژی تبدیل میکند.شما در طول روز احساس انرژی بیشتری خواهید کرد.چربی ها تاثیرگذار ترین ملکول برای سوخت و ساز بدن هستند.

بیماری صرع

رژیم کتوژنیک اخیرا روی 1900 نفر برای درمان بیماری صرع مورد استفاده قرار گرفته است.این روش هنوز هم یکی از بهترین روش های درمان برای کودکانیست که بیماری صرع خارج از کنترل دارند.

کلسترول و فشار خون

رژیم کتو باعث افزایش سطح تری گلسرید میشود که به کلسترول جریان خون مرتبط است.

مقاومت انسولین

مقاومت انسولین اگر خارج از کنترل باشد میتواند باعث ابتلا به بیماری دیابت نوع دوم شود.تعداد زیادی از محققین ثابت کده اند که رژِیم کتو،کم کربوهیدرات میتواند به مردم کمک کند سطح انسولین بدن را در سطح مناسب سلامتی کاهش دهند.

آکنه

افزایش سلامت پوست با استفاده از رژیم کتو روشی معمول است.

در شروع رژیم کتو شما به یک برنامه ریزی نیاز دارید.به این صورت یک برنامه ی غذایی قابل اعتماد پیش رو دارید.چیزی که میخورید بستگی به این دارد که شما چقدر برای رسیدن به حالت کتوز بدن خود عجله دارید.بیشترین حد کاهش کربوهیدرات بدن(کمتر از 15 گرم در روز)سریع ترین روش رسیدن به کتوز است.

 

در رژِیم سرا بهترین نوع رژیم کتوژنیک را برای شما تهیه کرده ایم.

با خرید این محصول برنامه غذایی رژیم کتوژنیک و اطلاعاتی پیرامون باد و نباید های رژیم کتو بدست آورید.

بستن منو
×
×

سبد خرید

اجرا شده توسط تیرداد