1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00

انتخاب شد:

رژیم دانمارکی 13روزه

تومان80,000

رژیم دانمارکی 13روزه

تومان80,000

رژیم دانمارکی رژیمی دشوار است که هدف آن کاهش حدود 11 کیلو در کمتر از دو هفته است. ایده اصلی رژیم دانمارکی این بوده است که به مردم کمک کند تا هرچه سریع تر وزن خود را کاهش دهند به خصوص برای آنهایی که چاقی مانع از عمل جراحی شده است. به همین دلیل است که نام بیمارستان کپنهاگ را برای آن انتخاب کردند.

توضیحات

 

ما در رژیم سرا بهترین برنامه غذایی رژیم دانمارکی 13 روزه را برای شما آماده کرده ایم.

رژیم دانمارکی
رژیم دانمارکی

 

رژیم سرارژیم دانمارکی مانند بسیاری از رژیم های دیگر در زمانی کوتاه باعث تغییر وزن می شود. این رژیم چیست؟ این رژیم غذایی باعث کاهش وزن 11 کیلوگرمی در 13 روز می شود. آیا این اتفاق امکان پذیر است؟ محققان می گویند اگر چه این رژیم غذایی می تواند به افرادی که نیاز به یک روش سریع برای از دست دادن وزن دارند، کمک کند، اما استفاده از این رژیم توصیه نمی شود. با این حال مردم به دنبال روشی سریع و آسان برای کاهش وزن هستند. ممکن است این روش سریع عمل کند اما آسان نیست.

رژیم غذایی دانمارکی چگونه شروع شد؟

چندین دهه پیش این رژیم در کپنهاگ ابداع شد اما اینکه چه کسی آن را ابداع کرده است و یا چه کسانی به آن عمل کردند مشخص نیست. ولی حدس زده می شود ابتدا توسط پزشکی در بیمارستان کپنهاپ تجویز شده باشد. امروزه پزشکان علم بهتری نسبت به گذشته دارند و بدون خطر به کاهش وزن بیماران کمک می کنند. همانطور که می دانید استفاده از ا ین رژیم در ابتدا جهت کاهش وزن های ضروری توصیه شده بود اما بعدها حتی به فروش هم رسید. رژیم غذایی دانمارکی تنها روی پروتئین بالا تمرکز دارد و هیچ گونه چربی و کربوهیدراتی در برنامه غذایی فرد ندارد. این محدودیت تا جایی پیش می رود که حتی آدامس جویدن نیز در این رژیم غذایی ممنوع است.

آیا رژیم غذایی دانمارکی به افراد گرسنگی می دهد؟ خیر، چون افراد در این برنامه غذایی می توانند غذا بخورند اما مقدار وعده های غذایی شان کنترل می شود. مقدار کالری که در یک روز دریافت می کنید 600 کالری است و این مقدار غذا به هیچ وجه پاسخگوی مواد معدنی، مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز بدن نیست. همچنین گروه های غذایی نیز حذف می شوند، پس فرد با کمبود مواد مغذی برای بدن رو به رو می شود.

ادعاهای رژیم دانمارکی رژیم غذایی دانمارکی ادعا می کند فرد در طی 13 روز حدود 11 کیلو وزن کم می کند. لیست غذایی رژیم دانمارکی دارای غذاهایی مانند گوشت گوساله بدون چربی، تخم مرغ، قهوه، کاهو یا اسفناج است. ادعای این رژیم غذایی درباره کاهش وزن در کوتاه مدت حقیقت دارد اما مزایایی برای سلامت به همراه ندارد. همچنین باید بدانید وقتی در رژیم غذایی کربوهیدرات را به صورت کامل حذف می کنید مقدار زیادی آب بدن را از دست می دهید به همین دلیل است که بعد از 2 هفته شاهد کاهش وزن چشم گیری هستید.

رژیم لاغری دانمارکی دارای قوانین خاصی هست که کمک میکنه تا این رژیم کارایی بهتر و بیشتری داشته باشه. این قوانین عبارتند از:

 

1. تنقلات ممنوع! در طول این رژیم لاغری فقط مجاز هستید وعده های غذایی اصلی رو بخورید و بین وعده های غذایی اجازه خوردن هیچ چیزی رو ندارید.

2. وقتی احساس گرسنگی داشتید فقط مجاز به نوشیدن آب هستید. نوشیدن آب کمک میکنه تا احساس گرسنگی تا حد زیادی از بین بره. به همین دلیل توصیه میشه در طول روز مقدار کافی آب بنوشید.

3. وعده های غذایی باید به موقع و سر ساعت میل شوند. صبحانه 8 صبح، ناهار بین ساعت 1 تا 2 بعدظهر و شام بین ساعت 5 تا 6 غروب میل شود. در رژیم غذایی دانمارکی نباید بعد از ساعت 6 غروب چیزی بخورید.

4. در طول رژیم لاغری دانمارکی نباید از سایر مواد غذایی که در این رژیم وجود ندارند، استفاده کنید.

5. از مصرف هر گونه میان وعده مثل چیپس، ذرت بو داده و آب نبات و … باید دوری کنید.

میزان سختی  این رژیم بالا است.

رژیمی که ما برای شما آماده کرده ایم، نسخه اصلی رژیم کانادایی(رژیم کپنهاگ) استکه به شما کمک می کند در مدت کوتاهی، مقدار قابل توجهی وزن کم کنید.

 

 

بستن منو
×
×

سبد خرید

اجرا شده توسط تیرداد