1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
دست هایتان بهترین راهنمای رژیم لاغری شماست !

دست هایتان بهترین راهنمای رژیم لاغری شماست !

رژیم لاغری برای لاغر شدن و کاهش وزن ممکن است با مشکلاتی نظیر تحمل کردن گرسنگی و نخوردن طیف گسترده ای از مواد غذایی باشد. این بار با رژیم لاغری با توجه به اندازه های دستهایتان به راحتی و بدون تحمل گرسنگی وزن تان را کم کنید. خیلی مهم است که درست ترین روش کاهش وزن را برای متناسب کردن خودتان پیدا کنید و هیچوقت به سراغ قرص ها و مکمل های لاغری که این روزها تبلیغات آن را همه جا می بینید، نروید. اگر بتوانید یک رژیم لاغری سالم و درست را با یک برنامه تمرینی ترکیب کنید ، آنوقت این می تواند برگ عبورتان برای سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد.

رژیم لاغری

 

اگر فکر می کنید که رژیم گرفتن کاری سخت و پیچیده است و نیاز به یک مشاور مجرب دارد باید به شما بگویم که سخت در اشتباهید!بدن ما با سایزهای اندام هایمان به ما پیغام می دهند که چقدر از مواد غذایی را در روز نیاز دارند.

 رژیم لاغری

رژیم لاغری با اندازه های کف دستی

لازم نیست برای این که بدانید چه چیزهایی را به چه اندازه در روز مصرف کنید و یا برای کاهش وزن نزد مشاور تغذیه بروید.بدن انسان یک پزشک همه فن حریف است.فقط کافی است که به حرف ها و سیگنال هایش به درستی توجه کنید!

راهنمای یک رژیم لاغری عالی با اندازه های دستی

دو دستتان را به هم بچسبانید. به اندازه این قسمت شما در روز نیاز به سبزیجات دارید!

رژیم لاغری
به اندازه این قسمت از مشت گره کرده تان نیاز روزانه شما به کربوهیدرات ها (نان، برنج، ماکارونی و غلات) است.
 رژیم لاغری
به اندازه کف دستتان نیاز روزانه شما به گوشت قرمز است.
رژیم لاغری
به این مقدار از مشت گره کرده تان نیاز روزانه شما به میوه ها است.
رژیم لاغری
اگر به اندازه این مقدار از بند انگشتتان کره و یا روغن حیوانی مصرف کنید هیچ آسیبی به بدن شما وارد نمی شود.
 رژیم لاغری
می بینید که اصلا کار سختی نیست!فقط کافی است که این مقدار از مواد غذایی روزانه را به خاطر داشته باشید و آن را به 3 وعده صبحانه، نهار و شام تقسیم کنید.به همین راحتی می توانید همه غذاهایی را که دوست دارید امتحان کرده و همیشه سالم و خوش اندام باشید.
منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

اجرا شده توسط تیرداد